2020 aastalõpu tellimused

nahakoda, kingitused, päkapikk Aastalõpu palve Nahakoja päkapikult 📌🌲🎅: Et pakid 24. detsembriks kenasti kuuse alla jõuaksid, siis palun saata oma soovid hiljemalt 14. detsembriks. Nii jõuab kingid veel valmis teha. Viimased pakid lähevad pakiautomaatidesse 19. detsembril! Peale seda saab kingitusi soetada ainult Nahakojast Niitväljalt (kokkuleppel ja ikka maskiga). Kaunist aasta lõppu ja püsige terved :)!

2020 aastalõpu tellimused

7. dets. 2020

Aastalõpu palve Nahakoja päkapikult 📌🌲🎅:

Et pakid 24. detsembriks kenasti kuuse alla jõuaksid, siis palun saata oma soovid hiljemalt 13. detsembril. Nii jõuab kingid veel õigeks ajaks valmis teha.
Viimased pakid lähevad pakiautomaatidesse 19. detsembril!

Kaunist Jõuluaega ja püsige terved :)!

2020 aastalõpu tellimused

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

 

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Sassiküla tee 24,
Niitvälja küla,
Lääne-Harju vald,
Harju maakond, 76624 Eesti.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Aastalõpu palve Nahakoja päkapikult 📌🌲🎅: Et pakid 24. detsembriks kenasti kuuse alla jõuaksid, siis palun saata oma soovid hiljemalt 14. detsembriks. Nii jõuab kingid veel valmis teha. Viimased pakid lähevad pakiautomaatidesse 19. detsembril! Peale seda saab kingitusi soetada ainult Nahakojast Niitväljalt (kokkuleppel ja ikka maskiga). Kaunist aasta lõppu ja püsige terved :)!

Aastalõpu palve Nahakoja päkapikult 📌🌲🎅: Et pakid 24. detsembriks kenasti kuuse alla jõuaksid, siis palun saata oma soovid hiljemalt 13. detsembril. Nii jõuab kingid veel õigeks ajaks valmis teha. Viimased pakid lähevad pakiautomaatidesse 19. detsembril! Kaunist Jõuluaega ja püsige terved :)! 2020 aastalõpu tellimused

nahakoda, kingitused, päkapikk
www.nahakoda.ee © 2020 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351