WOLY Jalatsi -ja naharasv 100 ml

[VAR:korv]
WOLY naharasv on eriti tõhus hooldusvahend pindvärvitud- ja rasvanahkadele. Naharasv peidab efektiivselt naha pinnal olevad kriimustused ja samas kaitseb seda niiskuse eest tagades tootele elastsuse ning vastupidavuse. Ideaalne hooldusvahend meie kliimas. Naharasva ei hõõruta läikima harjaga, vaid kantakse peale pehme lapiga (nt. villane) ja lastakse imenduda nahka. Hele nahk võib naharasvaga töödeldes veidi tumeneda. Soovitav kasutada : Naturaalsest nahast pindvärvitud- ja rasvanahast välisjalatsite, kottide, vööde, rihmade, nahast lemmikloomatarvete (kaela- ja jalutusrihmad, traksid) ja teiste välitingimustes kasutatavate nahktoodete hooldamisel. Samavõrd vedamine on ka asjalik kodulehe tegemine kvaliteetselt siis tasub otsida tegija
Samavõrd vedamine on ka asjalik kodulehe tegemine kvaliteetselt siis tasub otsida tegija. Hoolsalt käsitööna mahukama kodulehe valmistus mis annab alati eelise, tasub lugeda tulemuslik kodulehtede arendamine see leht asjalikelt tegijatelt tutvustava veebilehtede valmistamine ühekorraga, innovatiivselt viimistletud kodulehtede tegemine kaasaegselt kui uuele ettevõttele. zero base cad

WOLY Jalatsi -ja naharasv 100 ml

Efektiivne nahahooldusvahend

4.90 €
WOLY Jalatsi -ja naharasv 100 ml

 

WOLY naharasv on  eriti tõhus hooldusvahend pindvärvitud- ja rasvanahkadele.

Naharasv peidab efektiivselt naha pinnal olevad kriimustused ja samas kaitseb seda niiskuse eest tagades tootele elastsuse ning vastupidavuse.

 

Ideaalne hooldusvahend meie kliimas.

 

Naharasva ei hõõruta läikima harjaga, vaid kantakse peale pehme lapiga (nt. villane) ja lastakse imenduda nahka.

Hele nahk võib naharasvaga töödeldes veidi tumeneda.

 

Soovitav kasutada: Naturaalsest nahast pindvärvitud- ja rasvanahast välisjalatsite, kottide, vööde, rihmade, nahast lemmikloomatarvete (kaela- ja jalutusrihmad, traksid) ja teiste välitingimustes kasutatavate nahktoodete hooldamisel.

 

 

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

 

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Tammemäe, Niitvälja küla,
Lääne-Harju vald, 76624 Harjumaa.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

WOLY naharasv on eriti tõhus hooldusvahend pindvärvitud- ja rasvanahkadele. Naharasv peidab efektiivselt naha pinnal olevad kriimustused ja samas kaitseb seda niiskuse eest tagades tootele elastsuse ning vastupidavuse. Ideaalne hooldusvahend meie kliimas. Naharasva ei hõõruta läikima harjaga, vaid kantakse peale pehme lapiga (nt. villane) ja lastakse imenduda nahka. Hele nahk võib naharasvaga töödeldes veidi tumeneda. Soovitav kasutada : Naturaalsest nahast pindvärvitud- ja rasvanahast välisjalatsite, kottide, vööde, rihmade, nahast lemmikloomatarvete (kaela- ja jalutusrihmad, traksid) ja teiste välitingimustes kasutatavate nahktoodete hooldamisel.

Efektiivne nahahooldusvahend WOLY Jalatsi -ja naharasv 100 ml

www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351