Kontaktandmed

Manlund OÜ, reg. nr. 10116034 Sassiküla tee 24 Niitvälja küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond, 76624, Eesti Piret Iter +372 503 6351 manl[no-Smpam)und@nahakoda.ee Vaata asukohta kaardilt! Leia Niitvälja tee 3. km post ja keera sealt Sassikaare teele, siis Sassiküla teele. Vähem kui kilomeetri pärast jõuadki Nahakoja õue. Oma tulekust palume kindlasti teada anda, et teaksime Sinu jaoks kohal olla. Nahakoja näidistekambris Niitväljal saab nahktooteid lähemalt vaadata, erinevate nahaparkide ja töötluste kohta juurde küsida ning valmistooteid otse kohapeal osta. Nahakoja külastust eriolukorra tõttu hetkel ei toimu. Püsigem terved! Lihtsaim viis kontakteerumiseks on helistades tel. 503 6351 või siin oleva kontaktivormi kaudu: Ühel mu kaastöötajal on uus veebilehe valmistamine kui üliväga viimistletut
Ühel mu kaastöötajal on uus veebilehe valmistamine kui üliväga viimistletut. Kiirustada ei maksa, sest galerii veebilehe koostamine ja see ei ole juhuslik juurde suurema kodulehtede valmistamine tehniliselt Osaühing põnevat lugemist mugava webilehe tegemine optimeeritult tasub vaeva kiiresti ära mis on kodulehe tegemine seda artiklit tasub lugeda. zero base cad

Kontaktandmed

Helista või postita siinsamas sõnum

Kontaktandmed

Manlund OÜ, reg. nr. 10116034
Sassiküla tee 24
Niitvälja küla, Lääne-Harju vald, 

Harju maakond, 76624, Eesti


Piret Iter +372 503 6351

 

Vaata asukohta kaardilt!

 

  

  

  

Kontaktandmed

Leia Niitvälja tee 3. km post ja keera sealt Sassikaare teele, siis Sassiküla teele. Vähem kui kilomeetri pärast jõuadki Nahakoja õue.

Oma tulekust palume kindlasti teada anda, et teaksime Sinu jaoks kohal olla.

Nahakoja näidistekambris Niitväljal saab nahktooteid lähemalt vaadata, erinevate nahaparkide ja töötluste kohta juurde küsida ning valmistooteid otse kohapeal osta.

 

              Nahakoja külastust eriolukorra tõttu hetkel ei toimu. 

                                         Püsigem terved!  

                           

Lihtsaim viis kontakteerumiseks on helistades tel. 503 6351 või siin oleva kontaktivormi kaudu:

Nimi*
E-mail*
Pealkiri
Sõnum*

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

 

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Sassiküla tee 24,
Niitvälja küla,
Lääne-Harju vald,
Harju maakond, 76624 Eesti.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Manlund OÜ, reg. nr. 10116034 Sassiküla tee 24 Niitvälja küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond, 76624, Eesti Piret Iter +372 503 6351 manl[no-Smpam)und@nahakoda.ee Vaata asukohta kaardilt! Leia Niitvälja tee 3. km post ja keera sealt Sassikaare teele, siis Sassiküla teele. Vähem kui kilomeetri pärast jõuadki Nahakoja õue. Oma tulekust palume kindlasti teada anda, et teaksime Sinu jaoks kohal olla. Nahakoja näidistekambris Niitväljal saab nahktooteid lähemalt vaadata, erinevate nahaparkide ja töötluste kohta juurde küsida ning valmistooteid otse kohapeal osta. Nahakoja külastust eriolukorra tõttu hetkel ei toimu. Püsigem terved! Lihtsaim viis kontakteerumiseks on helistades tel. 503 6351 või siin oleva kontaktivormi kaudu:

Helista või postita siinsamas sõnum Kontaktandmed

www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351