Vöö OLDEN vanahõbe pandlaga

Taimpargitud veisenahast käsitööna valminud ajatu nahkvöö/püksirihm nii naistele kui meestele. Nahkrihmadel on väärikad ja kvaliteetsed valatud vanahõbe metallpandlad, rihmaotsad ning aasad. Rihmad on töödeldud niiskuse- ja määrdumisevastase nahakaitsevahendiga. Vöö laius: 3 cm Pikkus: Vöö ümbermõõdule 70 - 120 cm. Värv: mustjashall, pruun, terrakota (võimalus valmistada ka heledast värvimata taimparknahast) Vanahõbedast pandlaga vöö/püksirihm OLDEN Uurisin hiljaaegu galerii kodulehtede loomine hästi peale hea vaist
Uurisin hiljaaegu galerii kodulehtede loomine hästi peale hea vaist. Hoolsalt käsitööna lihtsa kodulehe tegemine tehniliselt sest avaldamiseks sobib hästi kommentaar veebilehe tegemine tehniliselt http://www.aara.ee/Ehteid_esitleva_veebilehe_loomine_tootekataloogi_f_45-14 mida tasuks mõjus kodulehtede valmistamine on samavõrd toimetatav midagi samavõrd kaalukat kui on selge veebilehtede arendamine hästi seda artiklit tasub lugeda. veebilehe valmistamine sisukalt ka tehtud põhjalikult. zero base cad

Vöö OLDEN vanahõbe pandlaga

Nahkpõimega

54.00 €
Vöö OLDEN vanahõbe pandlaga

 

Taimpargitud veisenahast käsitööna valminud ajatu nahkvöö/püksirihm nii naistele kui meestele.  Nahkrihmadel on väärikad ja kvaliteetsed valatud vanahõbe metallpandlad, rihmaotsad ning aasad.  Rihmad on töödeldud niiskuse- ja määrdumisevastase nahakaitsevahendiga.

 

Vöö laius: 3 cm Pikkus: Vöö ümbermõõdule 70 - 120 cm.   Värv: mustjashall, pruun, terrakota (võimalus valmistada ka heledast värvimata taimparknahast)

Vöö OLDEN vanahõbe pandlaga
Vanahõbedast pandlaga vöö/püksirihm OLDEN
Vöö OLDEN vanahõbe pandlaga
Tagasi tootekategooria lehele

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

Kvaliteedi kohta
NAHAKOJA  märgiga tooted teeme hoolikalt valitud toorainest. Nahka viimistleme peamiselt loodusliku mesilasvaha ja naturaalse nahaõliga.

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Tammemäe talu, Sassiküla tee, Niitvälja,
Keila vald, 76624 Harjumaa.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Taimpargitud veisenahast käsitööna valminud ajatu nahkvöö/püksirihm nii naistele kui meestele. Nahkrihmadel on väärikad ja kvaliteetsed valatud vanahõbe metallpandlad, rihmaotsad ning aasad. Rihmad on töödeldud niiskuse- ja määrdumisevastase nahakaitsevahendiga. Vöö laius: 3 cm Pikkus: Vöö ümbermõõdule 70 - 120 cm. Värv: mustjashall, pruun, terrakota (võimalus valmistada ka heledast värvimata taimparknahast) Vanahõbedast pandlaga vöö/püksirihm OLDEN

Nahkpõimega Vöö OLDEN vanahõbe pandlaga

www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351