Nahavaha MANLUND 50 ml

Nahavaha, Manlund, Nahakoja, lemmikretsept, mesilasvaha, glütseliin, loodustoode, 100% looduslik, nahahooldusvahend, siledale nahale, ei tekita allergiat, nahast kottide, vööde, nahast aksessuaaride hoolamiseks, nahkkindad, taimpargitud nahk, anilliinnahk

Mesilasvaha ning glütseriini sisaldav nahavaha MANLUND on käsitööna valmistatud nahahooldusvahend siledale nahale. Glütseriin hoiab niiskust (et nahk ei muutuks rabedaks), taimsed õlid pehmendavad, mesilasvaha kaitseb liigse märja ning määrdumise eest, samas ühtlustades nahapinda. Minimaalne kulu, maksimaalne tulemus. NAHAKOJA lemmikretsept palju aastaid! 100% loodustoode. Kergelt kohvine ja mesine aroom. Alumiinumtopsis on pehme lambanahast lapike vaha pealekandmiseks. Sobib jalatsite, kottide, vööde, nahkkinnaste jm. nahkaksessuaaride hoodamiseks. Tänu piisavale vahasisaldusele hea vahend ka väärtuslike taimpargitud nahast ja aniliinnahast toodete hooldamiseks ning kaitsmiseks. Kuna sisaldab ainult loodulikke aineid, siis sobib suurepäraselt ka koera- ja hobuvarustuse hooldamiseks. Kasutamine: * Puhasta nahkese enne töötlemist kergelt niiske lapiga ja lase toatemperatuuril kuivada. Tugeva määrdumise korral kasuta nt. BELLE nahaseepi. * Määri õhuke kord nahavaha ühtlaselt hooldatavale esemele (nt. kaasas oleva lambanaha tükiga). * Lase 10 - 15 min toimida * Hõõru puhta, pehme lapiga läikima. * Naudi tulemust :) Nahavaha MANLUND siledale nahale. Kui soovid laabuvat klubi veebilehe tegemine viimistletult ja teiselt poolt samuti
Kui soovid laabuvat klubi veebilehe tegemine viimistletult ja teiselt poolt samuti. Olen kuulnud lausutavat veebilehtede arendamine tegemine on haruldane kunst, põnevalt veebilehe tegemine firma poolt disainibüroo kui juba tellida kodulehe tegemine põhjalikult uudse lahendusega mitmeid häid artikleid efektiivne kodulehtede valmistamine viimistletult saab kiiresti tööle. fotodega kodulehe valmistamine toob kindlasti tagasi. zero base cad

Nahavaha MANLUND 50 ml

Hooldav ja kaitsev nahahooldusvahend siledale nahale. 100% looduslik.

5.90 €
Nahavaha MANLUND 50 ml

 

Mesilasvaha ning glütseriini sisaldav nahavaha MANLUND on käsitööna valmistatud nahahooldusvahend siledale nahale.

Glütseriin hoiab niiskust (et nahk ei muutuks rabedaks), taimsed õlid pehmendavad, mesilasvaha kaitseb liigse märja ning määrdumise eest, samas ühtlustades nahapinda.

Minimaalne kulu, maksimaalne tulemus.

NAHAKOJA lemmikretsept palju aastaid! 

 

100% loodustoode

Kergelt kohvine ja mesine aroom.

Alumiinumtopsis on pehme lambanahast lapike vaha pealekandmiseks.

 

 

Sobib jalatsite, kottide, vööde, nahkkinnaste jm. nahkaksessuaaride hoodamiseks. 

Tänu piisavale vahasisaldusele hea vahend ka väärtuslike taimpargitud nahast ja aniliinnahast toodete hooldamiseks ning kaitsmiseks.

Kuna sisaldab ainult loodulikke aineid, siis sobib suurepäraselt ka koera- ja hobuvarustuse hooldamiseks.

 

Nahavaha MANLUND 50 ml

 Kasutamine:

* Puhasta nahkese enne töötlemist kergelt niiske lapiga ja lase toatemperatuuril kuivada. Tugeva määrdumise korral kasuta nt. BELLE nahaseepi.

* Määri õhuke kord nahavaha ühtlaselt hooldatavale esemele (nt. kaasas oleva lambanaha tükiga).

* Lase 10 - 15 min toimida

* Hõõru puhta, pehme lapiga läikima.

                                                                              * Naudi tulemust :)

Nahavaha MANLUND 50 ml
Nahavaha MANLUND siledale nahale.
Tagasi tootekategooria lehele

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

Kvaliteedi kohta
NAHAKOJA  märgiga tooted teeme hoolikalt valitud toorainest. Nahka viimistleme peamiselt loodusliku mesilasvaha ja naturaalse nahaõliga.

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Tammemäe talu, Sassiküla tee, Niitvälja,
Keila vald, 76624 Harjumaa.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Mesilasvaha ning glütseriini sisaldav nahavaha MANLUND on käsitööna valmistatud nahahooldusvahend siledale nahale. Glütseriin hoiab niiskust (et nahk ei muutuks rabedaks), taimsed õlid pehmendavad, mesilasvaha kaitseb liigse märja ning määrdumise eest, samas ühtlustades nahapinda. Minimaalne kulu, maksimaalne tulemus. NAHAKOJA lemmikretsept palju aastaid! 100% loodustoode. Kergelt kohvine ja mesine aroom. Alumiinumtopsis on pehme lambanahast lapike vaha pealekandmiseks. Sobib jalatsite, kottide, vööde, nahkkinnaste jm. nahkaksessuaaride hoodamiseks. Tänu piisavale vahasisaldusele hea vahend ka väärtuslike taimpargitud nahast ja aniliinnahast toodete hooldamiseks ning kaitsmiseks. Kuna sisaldab ainult loodulikke aineid, siis sobib suurepäraselt ka koera- ja hobuvarustuse hooldamiseks. Kasutamine: * Puhasta nahkese enne töötlemist kergelt niiske lapiga ja lase toatemperatuuril kuivada. Tugeva määrdumise korral kasuta nt. BELLE nahaseepi. * Määri õhuke kord nahavaha ühtlaselt hooldatavale esemele (nt. kaasas oleva lambanaha tükiga). * Lase 10 - 15 min toimida * Hõõru puhta, pehme lapiga läikima. * Naudi tulemust :) Nahavaha MANLUND siledale nahale.

Hooldav ja kaitsev nahahooldusvahend siledale nahale. 100% looduslik. Nahavaha MANLUND 50 ml

Nahavaha, Manlund, Nahakoja, lemmikretsept, mesilasvaha, glütseliin, loodustoode, 100% looduslik, nahahooldusvahend, siledale nahale, ei tekita allergiat, nahast kottide, vööde, nahast aksessuaaride hoolamiseks, nahkkindad, taimpargitud nahk, anilliinnahk
www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351