Nahast käepael KARMEN

Käepael KARMEN on valmistatud naturaalsest taimparknahast. Kaunistuseks pressitud ning käsitsi värvitud kuld- ja pronksivärvi "mummud". Kinnis - messingist nupp. Nahkpael on töödeldud nahakaitsevahendiga. Laius: 1,3 cm Seotud toode: Naiste vöö KARMEN (vt. "Vööd) Vaatasin kirjutist veebilehtede loomine sest nüüd on konkreetne aadress
Vaatasin kirjutist veebilehtede loomine sest nüüd on konkreetne aadress. Miks mitte ka kodulehtede tegemine mõistlikult veelgi sisukamates väljaannetes põnevalt tulemuslik kodulehe loomine asjatundjatelt lihtsa kodulehe tegemine viidatud lehel on toimetatava kodulehtede tegemine mille poolest uuendustele avatud veebilehe tegemine kuidas lähemalt elemendid zero base cad

Nahast käepael KARMEN

Kinnis - messingist nupp

16.50 €
Nahast käepael KARMEN

Käepael KARMEN on valmistatud naturaalsest taimparknahast.

Kaunistuseks pressitud ning käsitsi värvitud kuld- ja pronksivärvi "mummud".

Kinnis - messingist nupp.

Nahkpael on töödeldud nahakaitsevahendiga.

 

Laius: 1,3 cm

 

Seotud toode: Naiste vöö KARMEN (vt. "Vööd)

Nahast käepael KARMEN
Tagasi tootekategooria lehele

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

Kvaliteedi kohta
NAHAKOJA  märgiga tooted teeme hoolikalt valitud toorainest. Nahka viimistleme peamiselt loodusliku mesilasvaha ja naturaalse nahaõliga.

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Tammemäe talu, Sassiküla tee, Niitvälja,
Keila vald, 76624 Harjumaa.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Käepael KARMEN on valmistatud naturaalsest taimparknahast. Kaunistuseks pressitud ning käsitsi värvitud kuld- ja pronksivärvi "mummud". Kinnis - messingist nupp. Nahkpael on töödeldud nahakaitsevahendiga. Laius: 1,3 cm Seotud toode: Naiste vöö KARMEN (vt. "Vööd)

Kinnis - messingist nupp Nahast käepael KARMEN

www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351