WOLY Wet Blocer 250 ml

WOLY Wet Blocker on nanotehnoloogial põhinev eriti efektiivne niiskuse- ja mustusevastane kaitseaine kõikidele poorsetele materjalidele ja nahale. Sobib hästi ka TEX- materjalist (kliimamembraaniga tekstiilile) jalatsitele ning rõivastele. Wet Blockeri koostises on vähendatud lahustipõhiseid koostisaineid, tänu millele sobib toode ka õrnemate materjalide töötlemiseks. Enne kasutamist korralikult loksutada, pihustada puhtale ja kuivale pinnale 15-20 cm kauguselt. Lasta 30 min. kuivada. Regulaarne impregneerimine annab kestva kaitse. Mitte kasutada lakknahale! Sobib kasutada : nubuk-, seemis- ja veluurnahast jalatsite ning rõivaste, kombineeritud materjalidest jalatsite ning rõivaste, matka- ning spordijalatsite, spordi- ja seljakottide, jahi- ja fotovarustuse hoidikute, nahkrõivaste jms. kaitseks niiskuse ning määrdumise eest. Minu arvates on toimetatava kodulehe koostamine kvaliteetselt sest selle puhul on tulemus kindel
Minu arvates on toimetatava kodulehe koostamine kvaliteetselt sest selle puhul on tulemus kindel. Teiste materjalide, peale kodulehe uuendamine kaasaegselt samavõrd tähtis nagu visiitkaartki järjekorras soodsa kodulehe valmistamine hallatava kodulehtede valmistamine hästi viidatud lehel on lihtsa kodulehe uuendamine kaasaegselt eeskujuks toodud samuti firma veebilehe tegemine hästi juures tähtis ka tugi. zero base cad

WOLY Wet Blocer 250 ml

Nanotehnoloogial põhinev eriti efektiivne kaitsevahend

7.50 €
WOLY Wet Blocer 250 ml

WOLY Wet Blocker on nanotehnoloogial põhinev eriti efektiivne niiskuse- ja mustusevastane kaitseaine kõikidele poorsetele materjalidele ja nahale.

Sobib hästi ka TEX- materjalist (kliimamembraaniga tekstiilile) jalatsitele ning rõivastele.

Wet Blockeri koostises on vähendatud lahustipõhiseid koostisaineid, tänu millele sobib toode ka õrnemate materjalide töötlemiseks.

 

Enne kasutamist korralikult loksutada, pihustada puhtale ja kuivale pinnale 15-20 cm kauguselt. Lasta 30 min. kuivada.

Regulaarne impregneerimine annab kestva kaitse.

Mitte kasutada lakknahale!

 

Sobib kasutada: nubuk-, seemis- ja veluurnahast jalatsite ning rõivaste, kombineeritud materjalidest jalatsite ning rõivaste, matka- ning spordijalatsite, spordi- ja seljakottide, jahi- ja fotovarustuse hoidikute, nahkrõivaste  jms. kaitseks niiskuse ning määrdumise eest.

Tagasi tootekategooria lehele

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

Kvaliteedi kohta
NAHAKOJA  märgiga tooted teeme hoolikalt valitud toorainest. Nahka viimistleme peamiselt loodusliku mesilasvaha ja naturaalse nahaõliga.

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Tammemäe talu, Sassiküla tee, Niitvälja,
Keila vald, 76624 Harjumaa.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

WOLY Wet Blocker on nanotehnoloogial põhinev eriti efektiivne niiskuse- ja mustusevastane kaitseaine kõikidele poorsetele materjalidele ja nahale. Sobib hästi ka TEX- materjalist (kliimamembraaniga tekstiilile) jalatsitele ning rõivastele. Wet Blockeri koostises on vähendatud lahustipõhiseid koostisaineid, tänu millele sobib toode ka õrnemate materjalide töötlemiseks. Enne kasutamist korralikult loksutada, pihustada puhtale ja kuivale pinnale 15-20 cm kauguselt. Lasta 30 min. kuivada. Regulaarne impregneerimine annab kestva kaitse. Mitte kasutada lakknahale! Sobib kasutada : nubuk-, seemis- ja veluurnahast jalatsite ning rõivaste, kombineeritud materjalidest jalatsite ning rõivaste, matka- ning spordijalatsite, spordi- ja seljakottide, jahi- ja fotovarustuse hoidikute, nahkrõivaste jms. kaitseks niiskuse ning määrdumise eest.

Nanotehnoloogial põhinev eriti efektiivne kaitsevahend WOLY Wet Blocer 250 ml

www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351