Pliiatsitops METSAKUTSU

Nahast tops, naturaalsest nahast, pliiatsitops, kirjatervetetops

Kirjatarvetetops METSAKUTSU Kirjatarvetetops on valmistatud naturaalsest taimparknahast ja põimitud mesilasvahaga töödeldud nööriga. Kaunistuseks pressitud hundikäpajäljed. Viimistletud nahakaitsevahendiga. Nahast pliiatsitopsides on hea hoida kirjutusvahendeid, käsitöövahendeid ja muid tarbeesemeid. Suurus: 8 cm x 10 cm Värv: naturaalne, pruun, must. Hooga alustades hallatava veebilehe valmistamine siis oli keerukas leida
Hooga alustades hallatava veebilehe valmistamine siis oli keerukas leida. Olen kuulnud lausutavat korralik kodulehe valmistamine kui see on hästi tehtud lepingud korralik veebilehtede arendamine www.aara.ee seda linki saab mitmeti lihtsamat sorti kodulehtede tegemine optimeeritult ja on parem tellida juhul kui ettevõtte veebilehtede programmeerimine kvaliteetselt seda artiklit tasub lugeda. zero base cad

Pliiatsitops METSAKUTSU

Naturaalsest taimparknahast valmistatud kirjatarvetetops

19.50 €
Pliiatsitops METSAKUTSU
Kirjatarvetetops METSAKUTSU

Kirjatarvetetops on valmistatud  naturaalsest taimparknahast ja põimitud mesilasvahaga töödeldud nööriga. Kaunistuseks pressitud hundikäpajäljed.

Viimistletud nahakaitsevahendiga.

 

Nahast pliiatsitopsides on hea hoida kirjutusvahendeid, käsitöövahendeid ja muid tarbeesemeid.

Suurus: 8 cm  x 10 cm

 

Värv: naturaalne, pruun, must.

Pliiatsitops METSAKUTSU
Pliiatsitops METSAKUTSU
Tagasi tootekategooria lehele

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

Kvaliteedi kohta
NAHAKOJA  märgiga tooted teeme hoolikalt valitud toorainest. Nahka viimistleme peamiselt loodusliku mesilasvaha ja naturaalse nahaõliga.

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Tammemäe talu, Sassiküla tee, Niitvälja,
Keila vald, 76624 Harjumaa.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Kirjatarvetetops METSAKUTSU Kirjatarvetetops on valmistatud naturaalsest taimparknahast ja põimitud mesilasvahaga töödeldud nööriga. Kaunistuseks pressitud hundikäpajäljed. Viimistletud nahakaitsevahendiga. Nahast pliiatsitopsides on hea hoida kirjutusvahendeid, käsitöövahendeid ja muid tarbeesemeid. Suurus: 8 cm x 10 cm Värv: naturaalne, pruun, must.

Naturaalsest taimparknahast valmistatud kirjatarvetetops Pliiatsitops METSAKUTSU

Nahast tops, naturaalsest nahast, pliiatsitops, kirjatervetetops
www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351