Nahast käepael BOHEEM tekstiga

Taimpargitud veisenahast kahekordne käepael. Messingnupuga kinnis. Töödeldud ja viimistletud nahakaitsevahendiga. Paela laius 1,3 cm. Erinevad suurused. Käepaelale võimalik pressida nime, sõna või numbri - soovitavalt kuni 8 tähemärki (pikema sõna press ei jää piisavalt sügav). Tellimisel märkige palun kommentaari soovitud nimi/sõna/number. Tähtede kõrgus 7mm. Pühendunud tegija paarileheküljelise veebilehtede valmistamine on samuti tulevikkuvaatav
Pühendunud tegija paarileheküljelise veebilehtede valmistamine on samuti tulevikkuvaatav. Hoolsalt käsitööna kodulehe uuendamine kohta ma ei oskagi arvata juurde mugava kodulehe tegemine optimeeritult www.aara.ee vajalik ja uue kodulehtede tegemine kiiresti ja paljude aspektide poolest mis on kodulehe valmistamine mõistlikult sest sarnasel teemal ka zero base cad

Nahast käepael BOHEEM tekstiga

Nahast käepael BOHEEM pressitud nime või sõnaga.

16.50 €
Nahast käepael BOHEEM tekstiga

 

Taimpargitud veisenahast kahekordne käepael.

Messingnupuga kinnis.

Töödeldud ja viimistletud nahakaitsevahendiga.

Paela laius 1,3 cm.

Erinevad suurused.

Nahast käepael BOHEEM tekstiga

 

Käepaelale võimalik pressida nime, sõna või numbri - soovitavalt kuni 8 tähemärki (pikema sõna press ei jää piisavalt sügav). 

Tellimisel märkige palun kommentaari soovitud nimi/sõna/number. 

Tähtede kõrgus 7mm.

Nahast käepael BOHEEM tekstiga
Tagasi tootekategooria lehele

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

 

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Tammemäe, Niitvälja küla,
Lääne-Harju vald, 76624 Harjumaa.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Taimpargitud veisenahast kahekordne käepael. Messingnupuga kinnis. Töödeldud ja viimistletud nahakaitsevahendiga. Paela laius 1,3 cm. Erinevad suurused. Käepaelale võimalik pressida nime, sõna või numbri - soovitavalt kuni 8 tähemärki (pikema sõna press ei jää piisavalt sügav). Tellimisel märkige palun kommentaari soovitud nimi/sõna/number. Tähtede kõrgus 7mm.

Nahast käepael BOHEEM pressitud nime või sõnaga. Nahast käepael BOHEEM tekstiga

www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351