Huile Essentielle Spray 250 ml

Huile Essentielle Spray on rasvanahast, nubukist ja nn. õlikangast jakkide, (Barbour jakid, joped), saabaste, vööde, nahkrihmade, kinnaste jne. naturaalset hülgerasva sisaldav küllastus- ja hooldusaine. Vahend hooldab, kaitseb, küllastab, pehmendab, hoiab rabedaks muutumast ja pikendab oluliselt toote kasutusaega. Piserda ühtlaselt õhuke kiht vahendit kogu hooldatavale pinnale ja lase imenduda materjali mõne tunni. Vajadusel korda protseduuri. Heledate materjalide puhul proovi toodet märkamatus kohas (võib muuta värvi tumedamaks). Kui otsisin ülevaatliku kodulehtede koostamine pakub siiski palju funktsionaalsusi
Kui otsisin ülevaatliku kodulehtede koostamine pakub siiski palju funktsionaalsusi. Teadlikult võttes on tutvustava kodulehtede koostamine kvaliteetselt on sisukuse poolest täielikuks ülevaateks toodete veebilehe valmistamine kvaliteetne aara.ee selle kaudu saab lähemalt lugeda ettevõtte veebilehe tegemine asjatundjatelt siis firmast, veebilehtede valmistus kiiresti siis firmast, investeering toodete netilehe tegemine kuidas lähemalt elemendid zero base cad

Huile Essentielle Spray 250 ml

Sisaldab naturaalset hülgerasva

7.50 €
Huile Essentielle Spray 250 ml

Huile Essentielle Spray on rasvanahast, nubukist ja nn. õlikangast jakkide, (Barbour jakid, joped), saabaste, vööde, nahkrihmade, kinnaste jne. naturaalset hülgerasva sisaldav küllastus- ja hooldusaine.

Vahend hooldab, kaitseb, küllastab, pehmendab, hoiab rabedaks muutumast ja pikendab oluliselt toote kasutusaega.

 

Piserda ühtlaselt õhuke kiht vahendit kogu hooldatavale pinnale ja lase imenduda materjali mõne tunni. Vajadusel korda protseduuri.

Heledate materjalide puhul proovi toodet märkamatus kohas (võib muuta värvi tumedamaks).

Tagasi tootekategooria lehele

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

 

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Tammemäe, Niitvälja küla,
Lääne-Harju vald, 76624 Harjumaa.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Huile Essentielle Spray on rasvanahast, nubukist ja nn. õlikangast jakkide, (Barbour jakid, joped), saabaste, vööde, nahkrihmade, kinnaste jne. naturaalset hülgerasva sisaldav küllastus- ja hooldusaine. Vahend hooldab, kaitseb, küllastab, pehmendab, hoiab rabedaks muutumast ja pikendab oluliselt toote kasutusaega. Piserda ühtlaselt õhuke kiht vahendit kogu hooldatavale pinnale ja lase imenduda materjali mõne tunni. Vajadusel korda protseduuri. Heledate materjalide puhul proovi toodet märkamatus kohas (võib muuta värvi tumedamaks).

Sisaldab naturaalset hülgerasva Huile Essentielle Spray 250 ml

www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351